
3 921,60 ₴
Тип: наливний
Шкала рівня води: ні
Ємність: 12 л
Габарити: 280х280х500 мм.
Вага: 3 кг.
Модель: Saro ISOD 12
Виробник: Saro (Саро, Німеччина)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Пластик |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 12 мл |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |