
7 120,80 ₴
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1.6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 410 мм |