
70 435 ₴
Планетарний міксер BOGAZICI BM 40S професійне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом 40 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку міксери BOGAZICI (Туреччина) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер BOGAZICI - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер BOGAZICI BM 40S миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Швидкість, об/хв: | 75/150 |
| Комплектація: | 2 вінчика та гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.7 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 900 |
| Висота, мм: | 1200 |
| Вага, кг: | 200 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogazici Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 150 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.7 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 650 мм |