
258 548 ₴
Фризер для морозива CARPIGIANI 161 GSP - для приготування морозива в багатьох кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і закусочних, в літніх стаціонарних і навіть пересувних вуличних точках продажів. Також важливо, що за допомогою даного фризера можна приготувати і багато інших морожених десертів, таких як граніто, сорбетто, фроузен йогурт.
Фризер для м'якого морозива виробника CARPIGIANI це в першу чергу ергономічний дизайн, надійна конструкція апарату і нескладне технічне обслуговування і звичайно ж міцний, надійний корпус. Даний фризер за один цикл приготує морозиво 1 смаку, при цьому обсяг бункера для приготування становить 5 л. Фризер для морозива CARPIGIANI робить надзвичайно смачне і якісне морозиво, яке обов'язково порадує всіх ваших гостей!
Особливості:
В комплекті:
• Фризер для м'якого морозива;
• В комплекті одна насадка для класичної форми видачі морозива та набір запасних прокладок і інструментів для обслуговування апарата;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вид фризера: | для м'якого морозива |
| Кількість смаків: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь/пластик |
| Об'єм бункера, л: | 5 |
| Продуктивність, кг/год: | 14 |
| Режим зберігання: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 790 |
| Висота, мм: | 850 |
| Вага, кг: | 98 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Фризер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 15 кг/год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 300 мм |