
4 437,60 ₴
Вафельниця FROSTY XG-01 кругла - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Дана вафельниця призначена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Вафельниці широко використовуються в закладах швидкого харчування, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - професійні вафельниці для фаст-фуду не можуть оснащуватися знімними формами для випічки, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування FROSTY є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці FROSTY, ви вибираєте належні терміни роботи, преміальний зовнішній вигляд та тільки високоякісну випічку.| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для тонких вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 430 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 14 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 250 мм |