



23 386 ₴
Хліборізка промислова GOODFOOD BS12T31 - професійне обладнання, що найбільш часто використовується в пекарнях, ресторанах, закладах громадського харчування, або кафе для нарізки хлібобулочних виробів (хліба, батона, буханок, багетів). Хліборізка GOODFOOD (Китай) визнаний лідер у своєму ціновому сегменті.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 31 шт. ножів, які забезпечують точну нарізку шматочків хліба 12 мм, корпус апарата - нержавіюча сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Потужний і тихий двигун;
• Серія гострих ножів із змінною відстанню;
• Оптимальні габарити і легкість експлуатації;
• Можливість регулювати товщину нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 31 |
| Макс. висота хліба: | 180 |
| Макс. довжина хліба: | 385 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 500 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 745 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 710 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 31 шт. |
| Максимальна продуктивність | 500 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Загальна висота | 710 мм |
| Загальна ширина | 745 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 385 мм |