
11 713,20 ₴
Апарат для корн-догів FROSTY WB-15 прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, призначене для виготовлення вафель в промислових масштабах. Дана вафельниця призначена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, так як вафлі сьогодні є основою для хорошого та корисного перекусу на ходу та доповнюються додатковою смакотою - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Вибравши в якості основної страви вашого фаст-фуду вафлі, ви зможете заповнити цю набираючу популярність нішу.
*Примітка - промислові вафельниці не оснащуються знімними насадками-формами, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування FROSTY є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці FROSTY, ви вибираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу відмовостійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Кількість вафель за 1 цикл: | 5 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для корн-догів |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 340 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 240 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 340 мм |