



2 533 ₴
Фритюрниця GOODFOOD EF6 спеціалізоване професійне обладнання для швидкого обсмажування до золотистої скоринки в киплячій олії широкого асортименту продуктів. Готувати у фритюрі можна картопля фрі, пончики, курячі крильця, чебуреки, десерти та багато іншого. Фритюрниці виробника GOODFOOD (Китай) серії EF мають високу якість та є найкращим вибором для закладів громадського харчування, готелів, ресторанів, кафе, фастфуду тощо.
Фритюрниця GOODFOOD EF6 обладнана однією ванною загальним об'ємом 6 л, в яку занурюється кошик розміром 180х210 (240) х100 мм. Потужність складає 2.5 кВт, підключення до мережі – 220 В. Пристрій оснащений високоякісними електричними елементами, вони є енергоощадними та безпечними. Корпус, кришка, панель управління, ванна та кошик виконані з харчової нержавіючої сталі. Пропонована модель настільного типу зручна в експлуатації, економічна та легко чиститься.
*Примітка! Важливо дотримуватися правил використання олії та її заміни. В ідеалі рекомендується міняти олію після кожного застосування. Але допускається, що на тому самому фритюрі можна смажити близько 7 – 10 разів, все залежить від типу продукту, який готувався і якості самоїоліїСмаження продуктів здійснюється в сітчастому кошику із сталевого дроту діаметром до 1,0 мм та габаритними розмірами 185х210х110 мм. Кошик має стійку до високих температур ручку з термоізолюючого пластику та гачки, за допомогою яких вона підвішується на скобу для стікання олії.
Пропонована модель фритюрниці оснащена однією ванною, загальний об'єм якої – 6 літрів, а корисний об'єм – від 3,5 до 5 л. Цього цілком достатньо для готування різних видів продуктів: овочі та риба в клярі та без, м'яса, птиці, виробів з тіста (пончики, біляші, сирні кульки). Захист ТЕНа металевим кожухом дозволяє обсмажувати без кошика - таким чином, можна використовувати дану фритюрницю для приготування чебуреків.
Конструкція передбачає знімну панель керування з нагрівальним елементом. Режими роботи підсвічуються відповідними індикаторами. Плавне регулювання температури розігріву олії в діапазоні від +60 до +190 °C запобігає його горінню.
Особливості:
• Постійний контроль температури за допомогою вбудованого термостату;
• Швидкий розігрів олії;
• Наявність “холодної зони” забезпечує більш тривале використання олії;
• Стійкість завдяки гумовим ніжкам;
• Гарний дизайн.
В комплекті Фритюрниця GOODFOOD EF6:
• Фритюрниця 220 вольт;
• Кошик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | немає |
| Об'єм ванни, л: | 6 |
| Робоча температура, °C: | 60-200 |
| Розміри кошика, мм: | 180х210х100 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 290 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 4.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм масла | 6 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 290 мм |