



15 590 ₴
Фаршемішалка горизонтальний GoodFood SM5
| Місткість, кг: | 5 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни, л: | 8 |
| Продуктивність, кг/год: | 20-25 |
| Розміри ванни, мм: | 280х225х255 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 36 кг |
| Потужність | 0.55 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм робочої камери | 8 л |
| Продуктивність | 25 кг/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |