



23 386 ₴
Фаршемішалка GoodFood SM25
Характеритики:
| Місткість, кг: | 25 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни, л: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100-130 |
| Розміри ванни, мм: | 500х350х420 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 760 |
| Глибина, мм: | 515 |
| Висота, мм: | 950 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 65 кг |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм робочої камери | 25 л |
| Продуктивність | 130 кг/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 760 мм |