
4 798,80 ₴
*Примітка - в промислових вафельницях можна змінювати форми робочої поверхні, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування FROSTY є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці FROSTY, ви вибираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу відмовостійкість, навіть при максимальному навантаженні.
Вафельниця FROSTY VE-01 має потужність 1.4 кВт, що дозволяє їй без праці випікати десятки вафель на годину, при цьому харчується даний апарат від двофазної мережі 220 В. Покриття робочої поверхні - , корпусу - нержавіюча сталь. Вафельниця здатна за 1 цикл виробляти 1 вафель, при цьому розрахована на пости в кількості 1 шт.
Особливості:
• Максимальне значення нагріву робочої поверхні - 50-300 ℃;
• Одночасне приготування 1 вафель;
• Корпус вафельниці захищений від опіків та оснащується захисним кожухом;
• Харчування від двофазної мережі 220В.
В комплекті:
• Вафельниця FROSTY VE-01 - 220 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Призначення: | для бельгійських вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 250 мм |