


19 089 ₴
Тісторозкатувальна машина GOODFOOD NM350 незамінне механічне обладнання для кожної професійної кухні, що займається випічкою хліба, багетів, піци, виробництвом локшини, листкового тіста, феттучині, коржів та інших хлібобулочних виробів. Переваги використання тісторозкатувальних машин:
• Завдяки вдалій конструкції в машину тісторозкатувальну вдалося помістити 1 пар вальців, а значить вона ідеально підходить для універсальних задач виробничої кухні будь-якого напрямку. Тістоформувальна машина знайшла своє застосування на кухнях різних класів у професійних пекарів, піццайола, кухарів - вона підвищує ефективність кухні, заощаджуючи час і гроші своєму власникові;
• Тільки професійні тісторозкатувальні машини зможуть зробити ідеальне тісто для випічки, при цьому зроблять це на вищому рівні, швидко і без зусиль;
Після розтяжки тісто готове до нарізки або подальшої обробки.
• Тісторозкатки електричні GOODFOOD здатні швидко і без зусиль зробити щільне, рівне, суцільне тісто для піци, пасти, багетів, виробів з листкового тіста. Сьогодні доволі не продуктивно формувати тісто вручну і качалкою - для цього буде потрібно надто багато часу і сил - цю роботу полегшує професійна тісторозкатка, купити яку можна в нашому магазині по знижці.
Тісторозкатувальна машина GOODFOOD NM350 потужністю 1.5 кВт живиться від мережі 220, а в якості матеріалу для корпусу використовується пластик, що передбачає високі показники не тільки продуктивності, але і довговічності використання машини. А висока продуктивність машини тісторозкатувальної досягається завдяки комплексу валків в кількості 1 шт., довжиною 350 мм., при цьому проміжок між валками становить 2-6 мм, що забезпечує можливість виготовити тісто не тільки для піци або локшини, але також коржики, листкового тіста, тіста для чебуреків та іншої випічки.
В комплекті:
• Тісторозкатувальна машина 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина вальців, мм: | 350 |
| Кількість пар вальців: | 1 |
| Макс. проміжок між вальцями, мм: | 2-6 |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Призначення: | для універсальних задач |
| Тип розкатки: | електрична |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 570 |
| Глибина, мм: | 410 |
| Висота, мм: | 910 |
| Вага, кг: | 81 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 350 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 6 мм |