



15 590 ₴
Тістоміс GOODFOOD SM5 важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, піцерії, їдальні, кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники GOODFOOD (Китай) користуються великим попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси GOODFOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс GOODFOOD SM5 оснащений діжею на л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 5 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - шнековий. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GOODFOOD SM5 легко миється вологою ганчіркою з мильним розчином та ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс GOODFOOD SM5:
• Тістоміс шнековий 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 5 |
| Тип робочого органу: | шнековий |
| Реверс: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 610 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 33 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |