


7 795 ₴
Тістоміс GOODFOOD SM2 необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану, піцерії, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного вибору тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники GOODFOOD (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси GOODFOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс GOODFOOD SM2 укомплектований діжею на л вмісту. Вихід тіста становить 2,5 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - шнековий. Забезпечує правильний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GOODFOOD SM2 дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс GOODFOOD SM2:
• Тістоміс шнековий 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 2,5 |
| Тип робочого органу: | шнековий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 405 |
| Глибина, мм: | 275 |
| Висота, мм: | 400 |
| Вага, кг: | 18 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 2.5 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 405 мм |