


3 132 ₴
Плита індукційна GOODFOOD IC35 WOK з 1 зонами нагріву від відомого виробника GOODFOOD (Китай) - в основному використовується для приготування їжі в посуді різних діаметрів. Особливість індукційної плити полягає в способі генерації тепла: як нагрівальний елемент використовується індукційна котушка, яка утворює електромагнітне поле. Встановлена посуд нагрівається від цього поля, при цьому сама робоча поверхня плити залишається холодною.
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+240 |
| Кількість рівнів: | 9 |
| Матеріал виробу: | повністю нержавіюча сталь |
| Розмір конфорки, мм: | 280 |
| Тип конфорки: | WOK |
| У комплекті: | сковорода WOK d360х95h мм |
| Кількість конфорок, шт: | 1 |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Таймер, хв: | 180 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 150 |
| Вага, кг: | 6.25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.25 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |