


8 575 ₴
М'ясорубка GOODFOOD MG8S SimpleStyle в основному використовується для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини та яловичини без жил) та риби до стану фаршу. М'ясорубка GOODFOOD – це найкраще рішення для професійної кухні. Дана модель м'ясорубки відрізняється надійністю матеріалів, простотою конструкції та корпусом з матеріалу - який не піддається корозії та не чинить токсичного впливу на продукти харчування.
М'ясорубка GOODFOOD MG8S SimpleStyle здатна перемолоти до 75 кг м'яса за годину, зі швидкістю обертання шнека – 170 обертів на хвилину. Потужність машини складає 0.4 кВт, а для роботи необхідне підключення до мережі 220 В. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, а горловина та шнек із хромованої сталі.
*Правила роботи: М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса без кісток. Заборонено включати м'ясорубку вхолосту! При тривалому безперервному використанні машини необхідно зупинити і дати їй охолонути 15 хвилин. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може призвести до поломки інших деталей - це НЕ ГАРАНТІЙНИЙ ВИПАДОК! Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чищення м'ясорубки.Система ножів Enterprise, зібрана в такому порядку: шнек ніж решітка та притискна гайка. Перевага системи ножів Enterprise полягає у великій продуктивності, такі м'ясорубки можуть перемолоти на фарш більшу кількість сировини за інших рівних умов, при цьому навантаження на двигун мінімальне.
М'ясорубка GOODFOOD MG8S SimpleStyle комплектується двома ножами, решітками з діаметром отворів 4 та 6 мм, а також насадкою для ковбасних виробів. Такий набір дозволяє виготовити фарш для різних виробів з м'яса, включаючи гамбургери, тефтелі, соуси з м'яса, сосиски і т.д. Матеріал виготовлення ножів та решіток - нержавіюча сталь.
Особливості:
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Стійка широка основа, гумові ніжки;
• Габаритні розміри, мм: 318х185х320;
• Швидкий та легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чищення;
• Можна мити в посудомийній машині.
• М'ясорубка 220 вольт;
• Набір ножів, решіток та насадка для ковбас;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Продуктивність, кг/год: | 75 |
| Частота обертання шнека, об/хв: | 170 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | немає |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | 2 решітки (4 мм та 6 мм), два ножі та насадки для ковбас |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 318 |
| Глибина, мм: | 185 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 185 мм |