



10 503 ₴
Міксер глибинний GOODFOOD BL250VW COMBI важливе обладнання, на кухні ресторану, кафе, кафетеріїв, закладів кондитерської та хлібобулочної випічки. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.35 кВт. Серед величезного асортименту міксери GOODFOOD (Китай) користуються попитом у кухарів. Глибинний міксер GOODFOOD - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість у своєму ціновому сегменті.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для збивання білкової маси, крему, майонезу;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) для приведення в дію вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний GOODFOOD миється теплою, мильною водою.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.35 кВт;
• Насадки штанга-ніж, вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 200/250 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 10/20 |
| Швидкість, об/хв: | 2000 - 13000 |
| Комплектація: | штанга-ніж, вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 91 |
| Глибина, мм: | 101 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 2.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 13000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 91 мм |