

2 757 ₴
Міксер глибинний GOODFOOD BL160V професійне обладнання, для оснащення ресторанів, їдалень, кафе і пекарень. Міксер глибинний призначений для вершкових і заварних кремів, білків для безе і меренги, різних соусів, заправок для салатів, а також майонезу загальною потужністю 0.22 кВт. Серед величезного вибору міксери GOODFOOD (Китай) користуються великим попитом у знавців кулінарної справи. Глибинний міксер GOODFOOD - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний GOODFOOD дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.22 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 200 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 10 |
| Швидкість, об/хв: | 14000-17000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 75 |
| Глибина, мм: | 85 |
| Висота, мм: | 464 |
| Вага, кг: | 1.6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 17000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 464 мм |
| Ширина | 75 мм |