



6 877 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт-вітрина GOODFOOD BM3G GN 1/2 х h100 мм є найбільш затребуваним обладнанням в своєму класі завдяки найбільш ефективно підібраним характеристикам та максимально доступній ціні. Кухарі усього світу не упускають можливості попрацювати з цими мармітами, адже готова страва без підігріву швидко втрачає свої смакові якості та апетитний зовнішній вигляд. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагрітий тен піднімає температуру води, якою наповнена камера марміту, а вода, в свою чергу, нагріває гастроємність знизу та з кожної зі сторін, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Обслуговуючий персонал встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Тепло рівномірно розподіляється по всьому периметру гастроємності;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт-вітрина GOODFOOD BM3G GN 1/2 х h100 мм. У комплекті:
• Марміт-вітрина GOODFOOD BM3G GN 1/2 х h100 мм - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +0…+90 |
| Об'єм, л: | 19 |
| Тип гастроємності: | GN 1/2 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 905 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 315 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 19 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 905 мм |