



6 532 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний GOODFOOD BM3 GN 1/3 х h150 мм вважається найпривабливішим пристроєм свого класу завдяки продуманій конструкції та відмовостійкій начинці. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Співробітник кухні вибирає потрібну температуру для цієї страви (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепла вода або пар огортає гастроємності по всьому периметру;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Корпус з нержавіючої сталі ідеально підходить для обладнання даного типу: стійкий до корозії та не вибаглива до догляду.
Марміт електричний GOODFOOD BM3 GN 1/3 х h150 мм. У комплекті:
• Марміт електричний GOODFOOD BM3 GN 1/3 х h150 мм - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +0…+90 |
| Об'єм, л: | 16 |
| Тип гастроємності: | GN 1/3 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 16 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 590 мм |