



7 016 ₴
Кутер GOODFOOD PG1000 по типу подрібнювач сухих інгредієнтів – професійне електромеханічне обладнання, яке використовується в багатьох закладах громадського харчування, починаючи від різноманітних їдалень та закінчуючи великими ресторанами для прискорення процесу приготування їжі.
Професійний кутер складається з чаші з об'ємом бункера завантаження 1000 грам. Швидкість обертання ножів – 25000 оборотів за хвилину з потужністю 0.95 кВт. У чаші є кілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином у кутері поєднується процес розмелювання і перемішування. Корпус та всі робочі механізми виготовлені з нержавіючої сталі. Процес подрібнення відбувається у герметично закритому корпусі.
*Примітка: завдяки регулюванню швидкості можна самим керувати подрібненням. Чим більша швидкість тим дрібніше подрібнення.
Дана модель кутера призначена для розмелювання зернових та бобових у борошно 1-го та 2-го сорту. За допомогою млина також можна досягти подрібнення спецій, кави, цукру.
Млин для цукру та спецій комплектується: змінними лопастями ножів, запобіжником та запасними графітовими щітками для електромотора.Особливості:
• Максимальний час операції у сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші встановлені досить низько, щоб можна було готувати невеликі порції;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування під час зняття чаші;
• Інтуїтивна та зручна панель управління;
• Устаткування встановлене на антиковзких ніжках.
В комплекті:
• Кутер 1 л;
• Дод. комплектація: змінні лопасті ножів, запобіжник, запасні графітові щітки;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Ємність, л: | 1 |
| Призначення: | для сухих інгредієнтів (розмол зернових та бобових в муку 1-го та 2-го сорту) |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 25000 |
| Комплектація: | змінні лопаті ножів, запобіжником, запасними графітовими щітками для електромотору |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.95 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 255 |
| Глибина, мм: | 220 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 14.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.4 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.95 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 1 л |