



6 236 ₴
*Примітка - в промислових вафельницях можна змінювати форми робочої поверхні, тому одна вафельниця може випікати тільки вафлі одного типу. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування GOODFOOD є незаперечним лідером ринку в своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку по дійсно розумними цінами. Вибираючи вафельниці GOODFOOD, ви вибираєте довговічність служби, зручність в експлуатації і, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.
Вафельниця GOODFOOD WB1RA (поворотна) має потужність 1.1 кВт, чого більш ніж вистачить для випікання десятків вафель на годину, при цьому харчується даний апарат від двофазної мережі 220 В. Покриття робочої поверхні - , корпусу - нержавіюча сталь. Вафельниця здатна за 1 цикл виробляти 4 вафель, при цьому розрахована на пости в кількості 1 шт.
Особливості:
• Максимальна температура нагріву робочої поверхні - 50-250 ℃;
• Одночасне приготування 4 вафель;
• Корпус має захисний кожух, який не нагрівається та не дає оператору вафельниці обпектися;
• Для роботи вафельниці підійде звичайна мережу 220 В.
В комплекті:
• Вафельниця GOODFOOD WB1RA (поворотна) - 220 В;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість вафель за 1 цикл: | 4 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Терморегулятор, °C: | 50-250 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 255 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 255 мм |