



5 394 ₴
Вафельниця GOODFOOD WB1CF (CREAM FISH) прямокутна - теплове обладнання для фастфуду, покликане створювати шедеври у вигляді вафель на виніс. Дана вафельниця призначена , а значить ви можете без докорів сумління пропонувати саме цей тип вафель своїм клієнтам.
Ресторан швидкого харчування не може існувати без хороших вафельницей, адже вони дозволяють зробити виріб, який ідеально доповнюється іншими "швидкими" смачними добавками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами або фруктами, топінгами та шоколадом з морозивом. Сьогодні вафлі набирають популярність та той, хто вклиниться в цю нішу швидше - отримає левову частку всіх клієнтів.
*Примітка - промислові вафельниці не оснащуються знімними насадками-формами, тому виробляти різні вафлі на одній вафельниці не вийде. Якщо ви хочете радувати своїх клієнтів різноманітністю вафель за формою та змістом, то варто придбати дві-три-чотири різні вафельниці з різними формами робочої поверхні.
Устаткування GOODFOOD є найбільш вигідною пропозицією в даному ціновому сегменті, оскільки володіє значимими вигодами для клієнта. Вибираючи вафельниці GOODFOOD, ви вибираєте довговічність служби, зручність в експлуатації і, звичайно ж, гарантоване обслуговування як виробником, так і постачальником.| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | прямокутна |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 275 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 300 мм |