

5 652 ₴
Млинниця GOODFOOD CM10R на кількість постів - 1, це теплове обладнання для фастфуду, яке використовують для випічки ароматних та апетитних млинців . Дана млинниця ідеально підходить для використання тому ви можете бути на 100% впевнені в тому, що клієнт буде отримувати тільки високоякісний та унікальний продукт.
У сучасному світі, млинці стали відмінним перекусом, що доповнюється різноманітними начинками - сосисками, котлетою, беконом, сиром, овочами чи фруктами, топпінгами та шоколадом з морозивом. Ще однією з важливих переваг млинниці – це простота і легкість у роботі, а також можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом.
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання GOODFOOD є незаперечним лідером ринку у своєму класі, пропонуючи своїм клієнтам тільки високоякісну техніку за дійсно розумними цінами. Вибираючи млинниці GOODFOOD, ви обираєте довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун з антипригарним покриттям |
| Комплектація: | дерев'яний шпатель для тіста |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 525 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 450 мм |