



4 872 ₴
Апарат для приготування попкорну GoodFood PCM10
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус Апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають з гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи. Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний в установці
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 17.5 кг |