



2 192 ₴
Апарат для нарізання картоплі фрі GoodFood VC02
Ручний, не електричний. Принцип дії: монтаж на край столу. Давимо на важіль, рефлена пластина продавлює картопля крізь ножі.
Розмір ножів: квадрат 7x7 мм.
Корпус алюмінієвий сплав, ножі з нерж. сталі.
Габарити 350х150х650мм. Вага: 4,3 кг.
Пакувальні розміри: 365х190х665 мм. Вага в упаковці: 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Тип обладнання | Овочерізки промислові |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |