



6 264 ₴
Фризер для морозива GOODFOOD ICM15 - найбільш часто використовується для приготування морозива в кафе, барах, ресторанах, готелях, фаст-фуд підприємствах, закусочних, в літніх стаціонарних і навіть пересувних вуличних точках продажів. Варто відзначити, що за допомогою даного фризера можна приготувати і багато інших морожених десертів, таких як гранито, сорбетто, щербет.
Фризер для твердого морозива виробника GOODFOOD це в першу чергу хороший, ергономічний дизайн, проста конструкція і нескладне обслуговування і звичайно ж міцний, надійний корпус. Дане обладнання за один цикл приготує морозиво 1 смаку, при цьому обсяг бункера для приготування становить 1,5 л. Фризер для морозива GOODFOOD робить надзвичайно смачне морозиво, яке неодмінно порадує всіх ваших гостей!
Особливості:
• Електрична система контролю температури для отримання оптимального продукту на виході;
• Потужний двигун, що забезпечує безперервну роботу;
• Надзвичайно безпечний рівень експлуатації пристрою;
• Надзвичайна гігієнічність: легкість демонтажу всіх частин.
В комплекті:
• Фризер для твердого морозива;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Вид фризера: | для твердого морозива |
| Діапазон робочих температур, °C: | -35°С |
| Кількість смаків: | 1 |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Об'єм бункера, л: | 1,5 |
| Продуктивність, кг/год: | 2 |
| У комплекті: | ложка для морозива |
| Час приготування, хв: | 30-60 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.14 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 240 |
| Глибина, мм: | 390 |
| Висота, мм: | 326 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Фризер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.14 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 326 мм |
| Ширина | 240 мм |