

3 500 ₴
Планетарний міксер SUHINI GL-SM5.5TB необхідне професійне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 5 літр. Серед величезного асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку HoRaCa міксери SUHINI (Китай) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Планетарний міксер SUHINI - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! Планетарний міксер не рекомендується використовувати для замісу крутого тіста, такого як пісочне, для пряників, пельменів, макаронних виробів.
Планетарний міксер SUHINI GL-SM5.5TB миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Колір: | м'ятний |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Комплектація: | вінчик суцільнометалевий, гак для тіста, плоский бітер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suhini |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 430 мм |