
27 358 ₴
Висота, см 87
Об'єм камери, л 129
Тип дверей скляна
Тип товару холодильник
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 535x900x870
Температурний діапазон, °С +2 ... +8
Кількість полиць 2
Внутрішнє освітлення led
Замок є
Колір корпусу чорний
Потужність, кВт 0.28
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Номінальна споживана потужність | 0.28 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 129 л |