
23 633 ₴
Об'єм: 120 л.
Температурний діапазон: 0 - +10 C
Кількість і тип дверей: 1 орна, глуха.
Кількість полиць: 3.
Розміри полиць: 505х365 мм.
Допустиме навантаження на полицю: 8 кг.
Матеріал корпусу та камери: нержавіюча сталь.
Замок: так
Тип розморожування: автоматичний.
Охолодження: динамічний.
Холодоагент: R134a
Витрата холодоагенту: 100 г.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,09 кВт.
Габаритний розмір: 600х600х850 мм.
Модель: Stalgast 880173
Виробник холодильної шафи компанія Stalgast надає 12 міс. гарантії на модель 880173
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.09 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість полиць | 3 |