
34 089 ₴
Хліборізка промислова EWT INOX EMP3001 - Обладнання, що часто використовується в секторі HoReCa для швидкої і регульованої нарізки хліба. Хліборізка EWT INOX (Китай) - це, безперечно, простота і безпека використання, а головне значне скорочення часу, витраченого на нарізку хліба.
Електрична хлібонарізальна машина має серію міцних, а саме: 30 шт. ножів, які без проблем нарізають батон на красиві, рівні скибочки 12 мм, корпус апарата - фарбована сталь, тип установки даної моделі підлогова.
Особливості хліборізки, купити яку можна в нашому магазині:
• Вентильований двигун;
• Професійні леза ножа з нержавіючої сталі;
• Зручне управління оператором;
• Регульована товщина нарізки.
В комплекті:
• Хліборізка 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ножів: | 30 |
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Продуктивність, бух/год: | 400 |
| Товщина нарізки, мм: | 12 |
| Тип встановлення: | підлогова |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 780 |
| Висота, мм: | 780 |
| Вага, кг: | 80 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Максимальна продуктивність | 400 шт./год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 12 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Загальна висота | 780 мм |
| Загальна ширина | 700 мм |