
5 366,40 ₴
Інсектицидна лампа BARTSCHER 300317 IV-65 - це спеціальне обладнання, для знищення комах. Сфера застосування: літні тераси, магазини, підприємства громадського харчування. Пастка встановлюється на висоті 2-5 м. Закріплюється на стіні або стелі. При установці потрібно уникати надто освітлених місць і протягів. Раз на рік потрібно міняти лампу, оскільки пристрій втрачає колишню ефективність. Регулярно очищайте піддон від комах.
►ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального ефекту краще використовувати лампу цілодобово, проте вдень радіус дії зменшується.
Існують лампи, в яких комахи знищуються електричним розрядом, а є , в яких на стінку клеїться спеціальний липкий папір. Останній варіант підходить для приміщень, в яких, за вимогами пожежної безпеки, забороняється використовувати прилади з електричним розрядом (склади, сушарні, силосні башти). У такій пастці клейовий шар є знімним. Час від часу його змінюють.
Особливості:
• Зручність і безпека використання;
• Швидкий і ефективний вилов, знищення комах;
• Створення комфортних умов для людського життя і праці;
• Відсутність будь-яких запахів під час роботи обладнання.
В комплекті:
• Інсектицидна лампа BARTSCHER 300317 IV-65;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість ламп: | 2 |
| Напруга на решітці, В: | 2500 |
| Потужність однієї лампи, Вт: | 20 |
| Принцип дії: | електрика |
| Радіус дії, м: | 12 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.05 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | пластик |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 645 |
| Глибина, мм: | 100 |
| Висота, мм: | 365 |
| Вага, кг: | 3.7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.05 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 г |
| Висота | 365 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |