
117 028,80 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM40FT2VTX необхідне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень, піцерій і кондитерських. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою і консистенцією для випічки хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники ALIMACCINE (Італія) користуються попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси ALIMACCINE - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс ALIMACCHINE SM40FT2VTX укомплектований діжею на 41 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 23 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM40FT2VTX дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 41 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 23 |
| Продуктивність, кг/год: | 35 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 10/16 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 88/137 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 840 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 760 |
| Вага, кг: | 118 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 23 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 137 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 41 л |
| Продуктивність | 35 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 118 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 840 мм |