
99 278,40 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM30VET2VTX необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Тістоміс призначений для замішування тіста з різною основою і консистенцією для випічки хлібобулочних або кондитерських виробів. Серед великого асортименту тістомісильників, які представлені на ринку тістомісильники ALIMACCINE (Італія) користуються попитом у більшості кухарів. Тістоміси ALIMACCINE - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс ALIMACCHINE SM30VET2VTX укомплектований діжею на 32 л вмісту. Вихід тіста становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган тістомісильної машини - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM30VET2VTX миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 32 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 88 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12/19 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 103/160 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 660 |
| Вага, кг: | 73 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 19 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Продуктивність | 88 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 385 мм |