
60 445 ₴
Тістоміс ALIMACCHINE SM20VET2VTX важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники ALIMACCINE (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Тістоміси ALIMACCINE - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс ALIMACCHINE SM20VET2VTX оснащений діжею на 22 л вмісту. Вихід тіста становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує якісний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильного обладнання рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс ALIMACCHINE SM20VET2VTX миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 17 |
| Продуктивність, кг/год: | 55 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 12/19 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 103/160 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 660 |
| Вага, кг: | 69 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 55 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 385 мм |