
28 251 ₴
Слайсер SIRMAN MIRRA 300CE Prof. (тефлон) - професійне обладнання, що знайшло своє застосування в кафе, барах, ресторанах, точках фаст-фуд і навіть магазинах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер SIRMAN оптимальне рішення для сектора HoReCa по співвідношенню ціна/якість.
Дана скиборізка має міцний 300 мм ніж, який забезпечує максимально точну нарізку скибочок мм, корпус апарата - алюміній, заточючий пристрій в даній моделі є.
Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва приблизно 5 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
Особливості:| Діаметр ножа, мм: | 300 |
| Заточуючий пристрій: | є |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.21 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 640 |
| Глибина, мм: | 610 |
| Висота, мм: | 510 |
| Вага, кг: | 20.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.21 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |