
9 442,80 ₴
Виробник: FROSTY
Модель: BC-90
Артикул: 178
Габарити: 445х490х790
Тих. дані: 0,056 кВт / 220В
МІНІ-БАР
обсяг 90 л, глуха двері
одна регульовані полку 360х270 мм
температура + 4 ° / + 10 ° C
вбудована морозильна камера
корпус - пофарбований метал
всередині - пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Висота | 790 мм |
| Довжина: | 445 |
| Відчиняння дверей | Глухая |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал дверей | Неіржавка сталь |
| Мінібар | Да |
| Номінальна споживана потужність | 0.056 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 90 мл |
| Тип керування | Електронне |
| Ширина | 490 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |