
15 325,20 ₴
Міксер глибинний FIMAR MX42F важливе електромеханічне обладнання, в пекарнях, кондитерських цехах, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.4 кВт. Серед великого асортименту міксери FIMAR (Китай) користуються заслуженим попитом у рестораторів та кухарів. Глибинний міксер FIMAR - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для приготування фаршу, пюре;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний FIMAR дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.4 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 350 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Швидкість, об/хв: | 1400 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 120 |
| Глибина, мм: | 155 |
| Висота, мм: | 790 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 120 мм |