
50 258,40 ₴
Планетарний міксер BARTSCHER A150063 необхідне обладнання, що часто використовується в пекарнях, кондитерських, на професійних кухнях ресторанів і кафетеріїв. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом 4.28 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери BARTSCHER (Німеччина) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер BARTSCHER - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер BARTSCHER A150063 дуже просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 4.28 |
| Швидкість, об/хв: | 96/316 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.28 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 221 |
| Глибина, мм: | 358 |
| Висота, мм: | 353 |
| Вага, кг: | 10.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.28 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4.28 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 353 мм |
| Ширина | 221 мм |