
115 171,20 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний ANGELO PO 0N0BM1E є найбільш затребуваним обладнанням в своєму класі завдяки найбільш ефективно підібраним характеристикам та максимально доступній ціні. Кожен поважаючий себе кухар мріє попрацювати з цимм мармітами, адже з усієї гамми даного теплового обладнання саме цей екземпляр може похвалитися винятковою надійністю та високою якістю виконання. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагріта теном вода, що знаходиться в камері марміту, огортає гастроємність зі стравою, температура якої, само собою, зростає, завдяки чому перше та друге будуть максимально ефективно прогріті, без пересушування та підгоряння. Співробітник кухні встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат стежить за тим щоб це значення на опускалося та не піднімалося.
Особливості:
• Тепло рівномірно розподіляється по всьому периметру гастроємності;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, а це значить що гастроємності будуть нагріті рівномірно та найефективніше;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Марміт електричний ANGELO PO 0N0BM1E. У комплекті:
• Марміт електричний ANGELO PO 0N0BM1E - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+100 |
| Об'єм, л: | 5 |
| Тип гастроємності: | GN1/1, GN1/3 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 920 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angelo Po |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 55 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.55 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |