
16 873,20 ₴
Дегідратор Frosty FFD-12H
- Розмір полиць: 400мм х 380 мм (сетка: 8мм х 8мм)
- 12 рівнів, відстань між рівнями 35мм
- Максимальне завантаження свіжих продуктів: 20кг
- Робоча температура: від 30˚С до 90˚С (крок 5˚С)
- Таймер: 0-24 години (крок 30 хв)
- Рівень шуму: 50-55 дБ
- Сенсорна панель управління з дисплеєм та світлодіодними індикаторами
- Верхнє світлодіодне освітлення
- Двостінний корпус забезпечує енергозабезпечення, зовні корпус під час роботи не нагрівається.
- У корпусі зручні ручки для перенесення обладнання
- Двері зі склом з магнітним утриманням
В комплекті:
- 12 полиць
- піддон для крихт та води
Матеріал:
- корпус, вентилятор, полиці: нержавіюча сталь
- ручка: алюміній
- ручки для перенесення: високоякісний платик
тех. дані: 0,90 кВт/ 220В
Розміри (Д*Ш*В): 470мм x 570мм x 550мм
Вага: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 12 шт. |
| Тип керування | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Глибина | 570 мм |