
42 002,40 ₴
Корпус: нержавіюча сталь/пластик
Матеріал ємності: харчовий полікарбонат.
Холодоагент: R404a.
Об'єм: 10 л.
Потужність: 0,3 кВт.
Габарити: 360х630х835 мм.
Вага: 40 кг.
Модель: EWT INOX XRJ10 Х1
Виробник апарату для слашу компанія EWT INOX надає 12 місяців гарантії на модель XRJ10 Х1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Гранит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 835 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 630 мм |