
32 766 ₴
Термопроцесор (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER дозволяє готувати першокласні страви з мінімальною втратою соків та корисних речовин. Все більше професіоналів віддають перевагу саме су-відам, так як при готуванні, наприклад, риби, корисний риб'ячий жир не витікає з плоті, тобто продукт не пересихає та залишається соковитим та ніжним. У випадку з м'ясом, при багатогодинній взаємодії з температурою вище середнього сполучні тканини розчиняються не порушуючи цілісної структури шматка - погодьтеся, такого ефекту дуже важко досягти в духовій шафі, печі або на грилі.
Шеф-кухарі закладів зі світовим ім'ям обирають водяну піч ще й тому що, вона бере на себе оптимізацію процесів на кухні - продукти в ній фізично не можуть пересохнути або зіпсуватися в процесі приготування. Кожен су-від оснащується таймером, який дає змогу разово включити час вимикання та забути про страву - через деякий час вода припинить нагріватися, а занурені в нього м'ясо, риба, птиця або овочі будуть спокійно чекати поки їх звідти не заберуть. Мало хто знає, що продукти для су-віду потрібно лише злегка посолити та поперчити - пакет, в якому знаходиться страва дозволить розкритися мінімумі спецій.
Су-віди SIRMAN можуть похизуватися невеликим споживанням електроенергії, на відміну від духовок або плит. Споживана потужність пристрою всього 2 кВт., що без проблем доведе обсяг рідини в літрів до температури 40-115℃ та буде підтримувати її протягом декількох годин. Дана технологія підходить не тільки для доведення продуктів до готовності, але також застосовується та для тривалого їх зберігання без заморожування. Матеріал корпусу: пластик/нержавіюча сталь - популярне рішення для тривалої служби су-віду на кухні будь-якого типу, площі та завантаженості.
Таблиця температур зберігання продуктів технології SOUS VIDE:
• риба - 4-6 днів;
• яловичина - 25-30 днів;
• телятина - 25-30 днів;
• свинина - 15-18 днів;
• м'ясо птиці - 10-18 днів;
• овочі - до 45 днів.
В комплекті:
• Термопроцесор (Sous Vide) SIRMAN SOFTCOOKER 220 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | 40-115 |
| Максимальна глибина нагріву, мм: | 200 |
| Матеріал виробу: | пластик/нержавіюча сталь |
| Об'єм робочий, л: | 80 |
| Спосіб використання: | занурювальний |
| Таймер, год: | 0-99 |
| Тип підключення: | електронна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 130 |
| Глибина, мм: | 260 |
| Висота, мм: | 380 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 8 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Призначення | Професійна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Тип прибора | Апарат Су-від |
| Тип керування | Електронне |