
6 161 ₴
Міксер глибинний JAU IM400 V.V. основне професійне обладнання, для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер глибинний призначений для збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальною потужністю 0.5 кВт. Серед величезного асортименту міксери JAU (Китай) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Глибинний міксер JAU - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага для приготування фаршу, пюре;
• Блок-мотор (корпус) для запуску роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний JAU дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.5 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 350/500 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Швидкість, об/хв: | 14000-17000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 101 |
| Глибина, мм: | 91 |
| Висота, мм: | 770 |
| Вага, кг: | 3.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAU |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 17000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 101 мм |