
7 172,40 ₴
*Примітка: не всі представлені в каталозі марміти оснащуються гастроємностями за замовчуванням. Їх комплектацію та наявність уточнюйте у менеджерів.
Марміт електричний AIRHOT SB-2 вважається найпривабливішим пристроєм свого класу завдяки продуманій конструкції та відмовостійкій начинці. Кухарі усього світу не упускають можливості попрацювати з цими мармітами, адже готова страва без підігріву швидко втрачає свої смакові якості та апетитний зовнішній вигляд. Принцип роботи марміта полягає в наступному: нагрітий тен піднімає температуру води, якою наповнена камера марміту, а вода, в свою чергу, нагріває гастроємність знизу та з кожної зі сторін, завдяки чому страву неможливо пересушити або педсмажити. Кухар встановлює необхідну температуру (на рівні 65-70 градусів), а термостат контролює щоб це значення не змінювалося.
Особливості:
• Рівномірний розподіл тепла з усіх боків гастроємності;
• Увімкнення та вимкнення нагрівача регулює термостат;
• Принцип нагріву: водяний, що дозволяє максимально ефективно нагріти необхідний продукт;
• Матеріал корпусу: нержавіюча сталь - ідеальний вибір для обладнання харчової промисловості.
Марміт електричний AIRHOT SB-2. У комплекті:
• Марміт електричний AIRHOT SB-2 - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+90 |
| Кількість гастроємностей: | 2 |
| Об'єм, л: | 16 |
| Тип гастроємності: | GN1/2, GN1/3 |
| Тип нагріву: | водяний |
| Тип обладнання: | марміт |
| Наявність зливного крана: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 338 |
| Висота, мм: | 305 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 16 л |
| Розташування | Настільне |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 600 мм |