
154 543 ₴
Кутер YAZICILAR L20I-LAB типу - кутер - електромеханічне обладнання яке знайшло своє застосування на професійній кухні ресторану або кафе для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів та ін. За допомогою кутера можна швидко роздрібнити цибулю, часник, помідори і перець в будь-які розміри шматків. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Максимальний час операції в сучасних моделях займає не більше чотирьох-п'яти хвилин;
• Ножі в чаші кутера розміщені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - нержавійка;
• Високоефективний мотор дозволяє збільшити тривалість роботи;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Обладнання встановлено на антиковзких ніжках;
• Обсяг чаші 20 літри;
• Робота на швидкості 600-3000 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 20 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - продуктивний кухонний інструмент, призначений для продуктивного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними рубати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, форма яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 20 |
| Кількість ножів: | 6 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Продуктивність, кг/год: | 180 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 600/3000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 580 |
| Висота, мм: | 1020 |
| Вага, кг: | 70 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yazicilar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 70 кг |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 180 кг |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 20 л |