
8 422 ₴
Теплова вітрина INOXTECH WS 8034 з діапазоном підтримуваних температур +30…+85℃ призначається для викладки готової продукції та підтримки її фірмового виду. Продумана система термостатів не дасть охолонути готовим стравам, а їх апетитний зовнішній вигляд збережеться на кілька годин, а то й днів. Тільки гарячі страви зможуть залучити якомога більшу увагу відвідувачів вашого закладу - теплова вітрина дарує вам можливість без особливих витрат демонструвати тільки гарячі та теплі страви.
Теплові вітрини INOXTECH - це відмінний вибір в своєму ціновому сегменті завдяки поєднанню відмінних технічних характеристики та демократичною ціною. Використовуючи вітрину гастрономічна, ви можете бути впевнені в тому, що представлена в вітрині продукція довго не затримається на її полицях.
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
Принцип роботи теплової вітрини полягає в постійній підтримці фіксованої температури в підтримуваному діапазоні температур за допомогою вбудованого термостата. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Вітрина має ефективну теплоізоляцію, яка дозволяє мінімізувати тепловтрати всередині камери.| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+85 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 26 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inoxtech |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 3 шт. |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |