
13 512 ₴
*Примітка: якщо ви визначилися з місцем встановлення теплової вітрини, то візьміть до уваги висоту, ширину та глибину пристрою, а також її вагу. У разі, якщо ви хочете розміщувати вітрину на прилавку або стільниці - перевірте, чи зможе ваш стіл або тумба витримати вагу вітрини.
В принципі роботи теплової вітрини лежить комплексна робота термостата, нагрівача (тена) та системи вентиляторів, які розподіляють тепле повітря всередині камери. Вітрину не потрібно постійно налаштовувати - один раз встановіть бажану температуру та забудьте про налаштування обладнання. Товщина скла вітрини та наявність системи ущільнювачів дозволяє підтримувати високу температуру всередині камери без значного споживання електроенергії.
Теплова вітрина INOXTECH WS 809В розрахована на 2 полиці, форма скла: з прямим склом що дозволяє вигідно розставити ваші страви перед відвідувачами. Вітрина живиться від мережі 220В та споживає всього 1.2 кВт/год.
Особливості:
• Велика кількість прозорого скла дозволяє відвідувачам ідеально розглянути представлені страви;
• Низьке енергоспоживання, завдяки чому вітрина може працювати в режимі 24/7;
• Відносна компактність вітрини в порівнянні зі звичайними прилавками дозволяє встановлювати її на будь-якій поверхні. Вітрини можна комбінувати та розташовувати одну над іншою;
• Тильна сторона корпусу оснащується зручними дверцятами для обслуговування персоналом кухні;
• Принцип управління вітриною - механічний, що дозволяє налаштовувати її в рукавичках.
У комплекті:
• Теплова вітрина INOXTECH WS 809В - 220;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+85 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з прямим склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 490 |
| Висота, мм: | 660 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inoxtech |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 2 шт. |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Матеріал дверей | Скло |
| Розташування | Підлогове |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |