
9 820 ₴
*Примітка - перед початком роботи необхідно змастити жиром робочу поверхню та прогріти її до температури +300 °C. Це дозволить готувати з мінімальним додаванням олії та виключить прилипання млинців до поверхні.
Обладнання EFC є довгі роки роботи без ремонту, гарантію якості як виробу, так і страв, а також високу стійкість, навіть при максимальному навантаженні.
Млинниця EFC CMO-2 за типом споживання - електро, розрахована на приготування за цикл 2 млинця, діаметром 400 мм. Пристрій має потужність 6 кВт, чого більш ніж вистачить для випікання безлічі млинців на годину . Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, а покриття робочої поверхні - чавун, що відмінно поширює тепло, внаслідок чого млинці пропікаються рівномірно та дуже швидко.
Особливості:
• Максимальне значення нагрівання робочої поверхні - +50...+300 ℃;
• Прогумовані ніжки забезпечують стійкість апарата без ковзання;
• Компактні габарити, мобільність та простота в роботі.
У комплекті:
• Млинниця EFC CMO-2 + дерев'яний шпатель для тіста;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 2 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | чавун |
| Комплектація: | дерев'яний шпатель для тіста |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 860 |
| Глибина, мм: | 470 |
| Висота, мм: | 230 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EFC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 860 мм |