
21 630 ₴
Характеристики:
Холодильна шафа Scan SC 209 використовується в барах, ресторанах, кафе для зберігання та демонстрації напоїв. Може вбудовуватись у барну стійку.
Рівномірне холодопостачання продуктів на всіх полицях здійснюється завдяки динамічній системі охолодження.
Магнітна прокладка дверей забезпечує повну герметичність.
Підсвічування внутрішнього об'єму шафи забезпечує ефектне представлення товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 207 л |